Bireysel Üyelik Paketleri

İlanjet.com  da bireysel üye olarak  2  adet  ilan bedava verebilir. Bireysel üye herhangi bir kategoride ilan verebilir.

Bireysel Üyelik Paketleri:

paket  1 Ücretsiz
ilan_limit 1
kategori_limit 5
foto_limit 15
aninda_onay Yok
ucretsiz

paket 2 Bronz
ilan_limit 50
kategori_limit 50
foto_limit 40
aninda_onay Var
Ücret 100 TL

paket 4 Platin
ilan_limit 85
kategori_limit 85
foto_limit 50
aninda_onay Var
Ücret 160 TL

 


Paket almak için üyelik bilgilerinizle siteye giriş yapıp,Bana özel bölümünden işlem yapabilirisiz.

ilanjet.com da Oluşturulan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından ilanjet.com  hiçbir şekilde sorumlu değildir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un (KVKK) 3/d maddesi uyarınca, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi ile KVKK m.6/1’de sayılan özel nitelikli kişisel verilerdir.

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir.

Bireysel üye isterse Kurumsal Mağaza açabilir ve reklam verebilir. Üye girişi yaparak Buradan Kurumsal Mağaza açabilirsiniz.