Yasal Şirket Adresi, Sanal Ofis, Güvenilir adres Work C

299
İlan No 1758
İlan Tarihi 27 Mayıs 2022
Kaç m² (Bürüt) : 540
Bölüm Sayısı : 10
Bina Yaşı : 4
Kat Sayısı : 3
Bulunduğu Kat : 3
Isıtma Sistemi : Klima
Kullanım Durumu : Boş
Site İçi : Hayır
Kimden : Sahibinden
Devren : Hayır

Bahar kampanyası 400 tl. yerine 299 tl.


Sanal Ofis

Fiziksel bir ofisiniz olmadan, sanal ofisinizi resmi şirket adresiniz olarak gösterin. 

Kargolarınızın alınması, saklanması gibi avantajlarımızdan faydalanın. Şirket kurmak için en temel ihtiyacınız olan faaliyet adresine; stopaj ödemeden sahip olun.

Yeni kuracağınız şirketinizin yasal adresinin güvenilir ve kurumsal bir noktada olmasını, Work C paylaşımlı ofis olarak sizlere sunuyoruz. 

   Bildiğiniz üzere yeni şirket kurmak istediğinizde vergi dairesine yasal bir adres göstermeniz gerekmektedir. Biz de, ister şahıs şirketi, ister limitet şirket, ister anonim şirket olsun bu derdinize derman oluyoruz.

   Sanal Ofis; fiziksel bir hazır ofis ihtiyacı olmayanlar ve yalnızca iş kurma amacı ile yasal bir adrese ihtiyacı olanlar için, iş kurma maliyetlerini düşürerek, lokasyonumuzu adresiniz olarak gösterebileceğiniz, yasal şirket adresinizdir.

   Sizleri gereksiz hiçbir teferruatla uğraştırmamak adına, posta ve kargolarınızı takip ediyor, Sanal adres üyeliğinizde yalnızca vergi dairesinden yoklamaya geldiklerinde burada olmanızı istiyoruz.

   Sanal ofis üyeliğinize ilaveten kullanım hakkı aldığınızda ise ücretsiz;  çay, filtre kahve, Türk kahvesi, Yoga etkinliği, sürpriz sabah kahvaltıları, sinema etkinliği, canlı müzik etkinlileri, makyaj sürprizleri vs. mutluluklar sunuyoruz. 

     Toplantı odası, etkinlik alanı, ortak çalışma alanları, telefon odaları, mutfak kullanımı, misafir karşılama hizmeti, kargolarınızın takibi, temizlik gibi birçok ihtiyacınızı karşılayacak yeni nesil ofis anlayışımızla yüksek standart sağlıyoruz.

   Müşteri memnuniyetini garanti ederek sunduğumuz ofisimiz sayesinde firmanız için ferah, bilişim ve sanatla iç içe ofisler tasarladık. 

Harika bir topluluğun parçası olmaya hazırsanız sizi ve arkadaşlarınızı birlikte kahve içmeye bekliyoruz.

Yaptığımız tüm işlemler yasal mevzuata uygun ve faturalıdır.


iletişim:

Sales Manager 

Ayhan Rasim MUT


TEKNİK ÖZELLİKLER
Kullanım Amacı
Detay Bilgisi
Ulaşım
Engelliye Uygun
53 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Kiralıyacağınız işyerini görmeden kapora ödemeyin, para göndermeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.